Spannende dwarsliggers

Artikelen 1 tot 10 van 32 in totaal

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. Volgende pagina
per pagina

Tonen als: Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
  1. Donderdagskinderen

    dwarsligger® nr. 299

    Donderdagskinderen is het vierde deel van de succesvolle Frieda Klein-serie.

    € 17,95

  2. Het Bernini mysterie

    dwarsligger® nr. 293

    Romantiek, religie, wetenschap, moord, mystiek, architectuur en actie.

    € 12,95

  3. De kraamhulp

    dwarsligger® nr. 296

    De langverwachte nieuwe thriller van Esther Verhoef.

    € 17,95

  4. De expat

    dwarsligger® nr. 286

    'Een aanrader voor fans van Saskia Noort, Esther Verhoef en Marion Pauw.' - vrouwenthrillers.nl

    € 12,95

  5. Momentopname

    dwarsligger® nr. 289

    'Coben gaat ten koste van je nachtrust.' - Vrij Nederland

    € 12,95

  6. Zusje

    dwarsligger® nr. 294


    Niets kan de band tussen zussen verbreken. 

    € 12,95

    Niet in voorraad

  7. Zeemeermin

    dwarsligger® nr. 284

    `Crimineel goed.' - Opzij

    € 12,95

  8. Verzoeking DL

    'Dit is niet zomaar een spannende thriller, dit is een Coben. Duizelingwekkend ingenieus.' – Nu.nl
    'Coben gaat ten koste van je…

    € 12,50

  9. Predikant DL

    dwarsligger® nr. 105

    Predikant is mooi, betrokken, vol humor en goed geschreven.’ – Viva

    € 12,50

    Niet in voorraad

  10. Dinsdag is voorbij

    dwarsligger® nr. 252

    Met Dinsdag is voorbij wordt de Frieda Klein serie van Nicci French van Nicci French…

    € 12,95

Artikelen 1 tot 10 van 32 in totaal

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. Volgende pagina
per pagina

Tonen als: Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren