Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis
isbn-9789047207894_front_cover
1 / 1

Vensterbankflirt (E-book)

Vensterbankflirt is de nieuwe roman van feelgoodauteur Fabienne Swinkels. Voor de lezers van Marijke Vos, Vanessa Gerrits, Charlotte de Monchy en Lisette Jonkman.

Fabienne Swinkels | Nederlands | 113 pagina's
5,99

Direct beschikbaar

Bestel nu en begin gelijk met lezen (24/7)

Veilig betalen met:

Fleurs favoriete plekje in haar appartement? Zonder twijfel de brede vensterbank die uitkijkt over de gezellige winkelstraat. Vanaf dat plekje geniet ze met haar huisgenoot Mirthe van de zon, het langslopende winkelpubliek en haar leuke (maar o zo bezette) overbuurman. Als Fleur op een ochtend per ongeluk een boek naar beneden laat vallen en zo de aandacht trekt van een man, zien haar vriendinnen hier meteen een goede flirttactiek in. Maar is Fleur wel klaar voor een nieuwe liefde in haar leven? En wat moet ze met haar ex die opeens met spijt voor haar neus staat?

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Fabienne Swinkels
  • Uitgeverijambo | anthos uitgevers
  • ImprintLoft Books

Reviews

Vensterbankflirt (E-book)
4.8
van de 5
Op basis van 4 reviews

Heerlijk boek dat makkelijk weg leest. Je wordt meegenomen in een verhaal wat je gelijk uit wil lezen omdat je gewoon wil weten hoe het afloopt. Lekker geschreven, dus gewoon een top boek!

Nikki op 20 apr 2023

Erg leuk boek! Leest heel prettig.

Paula op 19 apr 2023

Geweldig boek! Leest heerlijk weg en je leest het in één ruk uit! Veel herkenbare situaties en leuke personages!

Kristel Schouwenburg op 19 apr 2023