Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

Alice en het bacteriemysterie (Hardback)

Lachen is besmettelijk in dit verhaal, waarin een vreemde verkoudheid het leven van Alice op zijn kop zet.

Gwen Lowe | Nederlands | 256 pagina's
Kies je product:
15,99

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis

Veilig betalen met:

De ouders van Alice zijn extreem netjes en als de dood voor bacteriën. Ze zijn dan ook niet blij als hun dochter opeens last heeft van een vreemde verkoudheid: ze moet steeds niezen, ze kan niet stoppen met giechelen en elk dier dat ze ontmoet, blijft aan haar plakken.

Alice’ ouders sluiten haar op in haar kamer en bellen de Minister voor Alles Perfect Netjes om haar te laten ophalen. Maar Alice ontsnapt en een spannend en hilarisch avontuur begint.

Een heerlijk boek voor de fans van Roald Dahl en David Walliams.

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Gwen Lowe
  • Vertaler(s)Hanneke Majoor
  • UitgeverijWPG Kindermedia
  • ImprintCondor

Reviews

Alice en het bacteriemysterie (Hardback)
Schrijf als eerste een review!