Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

Daans wereld 3 - Pas op: kan stinken (Hardback)

Grappig derde deel in de populaire serie over Daan.

Jonathan Meres | Nederlands | 288 pagina's
15,99

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis

Veilig betalen met:

Daan krijgt van zijn vader de schuld van het broeikaseffect. Hoe dan?! Het leven blijft oneerlijk voor Daan, zeker als zijn kleine broer wordt gechanteerd op school. Misschien kan Daan toch nog iets goeds doen…

Voor fans van Tom Groot en Het leven van een loser.

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Jonathan Meres
  • Vertaler(s)Toos IJdema
  • UitgeverijWPG Kindermedia
  • ImprintCondor

Reviews

Pas op: kan stinken (Hardback)
Schrijf als eerste een review!

Andere delen uit de serie Daans wereld

isbn-9789492899361_front_cover
15,99

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis