De bestemming (Dwarsligger)

dwarsligger® nr. 385

Dé Nederlandse hit in het erotisch genre

Marique Maas
€ 12,99
Niet op voorraad
Lid van Thuiswinkel WaarborgGratis verzending vanaf 19,95 euro of bij reserveringenBinnen 14 dagen gratis retourneren

Betaalmethoden

De bestemming

De bestemming is het langverwachte derde deel in de serie Muren van glas van Marique Maas. Muren van glas is dé Nederlandse hit in het erotisch genre: verslavende, goedgeschreven ontsnappingsliteratuur vol glitter, glamour en zinderende passie. In Muren van glas - De bestemming neemt de nog altijd even aantrekkelijke als sensuele Daniel Holland Nadine de Jong mee in een wereld die ze tot dan toe niet voor mogelijk had gehouden. Nadine ontdekt dat er geen grenzen aan genot zijn, maar zal ook uit moeten vinden of er grenzen aan haar relatie met Daniel zitten…Voor liefhebbers van Fifty Shades of Grey (Vijftig tinten grijs) van E.L. James en Crossfire van Sylvia Day.

Over Marique Maas

Marique Maas is een pseudoniem van een Nederlandse schrijfster. Van de eerste twee delen van Muren van glas, De ontmoeting en Harde grenzen, zijn al meer dan 100.000 exemplaren verkocht.

Meer informatie
Meer informatie
Auteur Marique Maas
Pagina's 304
Edition number 1
Imprint Dwarsligger®
Uitvoering Dwarsligger
Publisher name Ambo/Anthos Uitgevers
ISBN 9789049804473
Verschijningsdatum 29 sep. 2015
Auteur Marique Maas
Dit vinden anderen van het boek
Jouw waardering
Andere boeken uit deze serie

Bestellen