Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

Bad Mother's Detox (Paperback)

Suzy K Quinn | Nederlands | 369 pagina's
24,50

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis

Veilig betalen met:

Juliette Duffy heeft veel fouten gemaakt, waaronder:

Verliefd worden op de verkeerde man.

Een baby krijgen met eerder genoemde verkeerde man.

Het woord ‘aambeien’ googelen en de afbeeldingenpagina’s bekijken…

Maar dit jaar hoopt ze op vrolijke post-baby-romantiek in de vorm van Alex Dalton –

een man die al van kinds af aan van haar houdt en half Londen bezit.

Kan het echt iets worden tussen Juliette en Alex?

Wonen in een dorpje op het platteland en werken in de deftige lokale kroeg van haar ouders

is een wereld van verschil met het dynamische leven van Alex in Londen.

En er is nog een groot probleem.

Een probleem waarvoor niet genoeg lelijke woorden zijn om het te beschrijven.

Daisy's vreemdgaande, onverantwoordelijke vader. Nick.

Een hartverwarmende, hilarische en romantische comedy bestseller

– perfect voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella, Nick Spalding en Kirsty Greenwood.

Kan gelezen worden als stand-alone roman of als (2e) deel van de Bad Mother’s serie.

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Suzy K Quinn
  • UitgeverijMijnbestseller B.V.
  • ImprintMijnbestseller.nl

Reviews

Bad Mother's Detox (Paperback)
Schrijf als eerste een review!