Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

Happiness-serie 1 - Het dorpje Happiness (E-book)

Say yes to Happiness! 'Het dorpje Happiness' is het eerste deel van een vrolijke, meeslepende feelgoodserie van Holly Martin.

Holly Martin | Nederlands | 257 pagina's
9,99

Direct beschikbaar

Bestel nu en begin gelijk met lezen (24/7)

Veilig betalen met:

Willow, de hoofdpersoon in 'Het dorpje Happiness' van Holly Martin, heeft behoefte aan een nieuwe start. Haar relatie is net voorbij en iedereen in het dorpje waar ze woont, heeft er een mening over. Als Willow een advertentie ziet om een jaar lang gratis in het dorpje Happiness te wonen, lijkt het een droom. Ze pakt haar koffers en vertrekt. De droom blijkt te mooi om waar te zijn: het dorpje is lang niet zo lieflijk als op de foto’s en de meeste pittoreske pandjes bevinden zich in erbarmelijke staat. Maar Willow geeft niet zomaar op en gelukkig staat ze er niet alleen voor.

'Het dorpje Happiness' van Holly Martin is het eerste deel van een heerlijke feelgoodserie over vriendinnen Willow en Ruby. Perfect voor de fans van Nicola May en Jenny Colgan.

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Holly Martin
  • UitgeverijVBK|Media
  • ImprintZ&K

Reviews

Het dorpje Happiness (E-book)
Schrijf als eerste een review!

Andere delen uit de serie Happiness-serie

isbn-9789020539448_front_cover
9,99

Direct beschikbaar

Bestel nu en begin gelijk met lezen (24/7)