Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

De jurkendief (E-book)

Parijs, 1937. Alix krijgt haar droombaan aangeboden bij Hermès. Maar voor deze baan blijkt minder ideaal dan het lijkt... ‘De jurkendief’ van Evans voor fans van Santa Montefiore en ‘Downton Abbey’.

Natalie Meg Evans | Nederlands | 459 pagina's
9,99

Direct beschikbaar

Bestel nu en begin gelijk met lezen (24/7)

Veilig betalen met:

De debuutroman ‘De jurkendief’ van Natalie Meg Evans zal zowel fans van Santa Montefiore als van ‘Downton Abbey’ aanspreken. De modewereld van Parijs in de jaren 30 is de sfeervolle achtergrond van dit hartveroverende verhaal.

Parijs, 1937. De 17-jarige Alix heeft maar één wens: ontwerper worden en deel uitmaken van de wereld van de Parijse haute couture, de wereld van onder meer Coco Chanel en Elsa Schiaparelli. Die wens lijkt uit te komen als ze dankzij haar minnaar haar droombaan aangeboden krijgt bij Hermès, een prominent modehuis in Parijs – maar tegen een prijs.

Om de positie te bemachtigen, moet ze in ruil daarvoor de nog niet getoonde jurken van een bekende ontwerper kopiëren voor de zwarte markt. Alix weet dat als ze betrapt wordt, haar droom voorbij is – maar sommige dromen zijn elk risico waard…

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Natalie Meg Evans
  • Vertaler(s)Erica Feberwee
  • UitgeverijVBK|Media
  • ImprintDe Fontein Romans & Spanning

Reviews

De jurkendief (E-book)
Schrijf als eerste een review!