Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

Cotton Malone - De erfenis van de Tempeliers (Paperback)

Dieven hebben het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tempeliers is opgetekend. Cotton Malone jaagt op hen om te voorkomen dat het in verkeerde handen valt.

Steve Berry | Nederlands | 496 pagina's
Kies je product:
19,99

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis

Veilig betalen met:

Cotton Malone (1) 'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone, optreedt.

Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean.

Een mix van historie, spanning, religie en liefde. In 'De erfenis van de Tempeliers' hebben dieven het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tempeliers is opgetekend. Cotton Malone en een vriendin belanden bij een ruïne van een kerk in de Pyreneeën. Zij zijn niet de enigen die op jacht zijn naar de verloren gewaande erfenis van de Tempeliers. Want voor de Kerk blijkt het van levensbelang dat de mythe van de Wederopstanding blijft bestaan.

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Steve Berry
  • Vertaler(s)Hugo Kuipers
  • UitgeverijVBK|Media
  • ImprintDe Fontein Romans & Spanning

Reviews

De erfenis van de Tempeliers (Paperback)
Schrijf als eerste een review!

Andere delen uit de serie Cotton Malone

isbn-9789026166334_front_cover
21,99

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis

isbn-9789026170133_front_cover
8,99

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis

isbn-9789026154690_front_cover
21,99

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis

isbn-9789026164736_front_cover
7,99

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis

isbn-9789026148644_front_cover
21,99

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis

isbn-9789026158278_front_cover
7,99

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis