Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

De dochter van de kaartenmaker (E-book)

Een verborgen kaart. Een verloren liefde. Een tweede kans.

Clare Marchant | Nederlands | 300 pagina's
Kies je product:
13,99

Direct beschikbaar

Bestel nu en begin gelijk met lezen (24/7)

Veilig betalen met:

Meeslepende historische roman voor de lezers van Lucinda Riley en Sarah Penner.

De twintigjarige Freida Ortelius moet aan het eind van de zestiende eeuw vanwege haar geloof Nederland ontvluchten, maar kan door haar talent om landkaarten te maken opnieuw beginnen in Londen. Al snel trekt haar zeldzame kundigheid de aandacht van koningin Elizabeth I, die de hulp van Freida eist nu ze worden bedreigd door de Spanjaarden. Freida raakt tegen haar wil betrokken bij een dodelijke missie, waarvan de gevolgen door de eeuwen heen zullen weerklinken.

Jaren later ontdekt Robyn Willoughby een prachtige, maar met bloed besmeurde landkaart in de antieke kaartenwinkel van haar vader. Als Robyn op onderzoek uitgaat, raakt ze verstrikt in een eeuwenoud geheim dat haar leven voor altijd zal veranderen…

Over het werk van Clare Marchant:

‘Een goed geschreven, mooi en spannend verhaal met dezelfde sfeer en kwaliteit als de boeken van Lucinda Riley en Santa Montefiore.’ NBD Biblion

‘Een adembenemend verhaal.’ Hebban

‘Een absolute aanrader voor wie van romans met een historisch tintje houdt.’ Chicklit

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Clare Marchant
  • Vertaler(s)Anna Livestro
  • UitgeverijHarperCollins Holland
  • ImprintHarperCollins

Reviews

De dochter van de kaartenmaker (E-book)
Schrijf als eerste een review!