Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis
isbn-9789020549324_front_cover
1 / 2

Het Amerikaanse datingexperiment (Paperback)

Om van je writer’s block af te komen, moet je soms experimenteren in de liefde. ‘Het Amerikaanse datingexperiment’ van Elena Armas is een heerlijk verhaal met een flinke dosis humor en romance.

Elena Armas | Nederlands | 416 pagina's
Kies je product:
20,00

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis

Veilig betalen met:

‘Het Amerikaanse datingexperiment’ is de perfecte romcom voor fans van Emily Henry en Tessa Bailey, geschreven door Elena Armas, auteur van de TikTok-hit ‘De Spaanse liefdesleugen’.

Rosie heeft een verschrikkelijke writer’s block. Dan komt ook nog het plafond van haar appartement in New York naar beneden zetten. Gelukkig kan ze tijdelijk in het huis van haar vriendin Lina verblijven, maar dat moet ze wel delen met Lucas, Lina’s knappe neef. Gelukkig kan Rosie haar crush prima onder controle houden. Ook als Lucas met zijn afleidende grijns en onweerstaanbare accent met alleen een handdoek om door het appartement slentert… Toch?

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Elena Armas
  • Vertaler(s)Tasio Ferrand
  • UitgeverijVBK|Media
  • ImprintZ&K

Reviews

Het Amerikaanse datingexperiment (Paperback)
4.0
van de 5
Op basis van 3 reviews

Een charmante schrijfster, een knappe neef, en een dosis pech maken dit boek tot een onvergetelijk romantisch avontuur vol humor!

Mandy op 19 sep 2023

Dit is een onweerstaanbare, meeslepende, vlot geschreven romance vol humor, originele dates, chemie, krachtige dialogen en gênante situaties. De kers op de taart is Lucas, de perfecte book boyfriend!

Marloes (@marloesleest) op 13 sep 2023

Een slow burn-romance met soms ietwat lange hoofdstukken. Toch heb ik ontzettend van dit boek genoten en ben ik stiekem een beetje verliefd geworden op Lucas. Een aanrader!

Anke op 12 sep 2023