Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

Cottage aan zee 1 - Duinroos (Paperback)

In Duinroos van Hilde Veeren vertrekt reisjournalist Molly na een moeilijke tijd naar Engeland om op de cottage van haar tante te passen. Voor fans van Jackie van Laren en Jenny Colgan.

Hilde Veeren | Nederlands
Kies je product:
20,99

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis

Veilig betalen met:

Als reisjournalist Molly in Duinroos van Hilde Veeren wordt ontslagen bij het tijdschrift waarvoor ze werkt, is ze compleet uit het lood geslagen. Uit pure wanhoop gaat ze in op het aanbod van haar tante om een paar weken op haar cottage te passen in Somerset. Een tijdelijke oplossing, denkt Molly. Maar dan ontmoet ze de aantrekkelijke Atlas, het type stoere man waarvan ze nooit had gedacht dat hij op haar zou vallen, en doet ze een unieke vondst op een rommelmarkt. Maar ook in Somerset is niets wat het lijkt... Heeft Molly dan nooit geluk?

Duinroos van Hilde Veeren is het eerste deel in de Cottage aan zee-serie en een geweldig feelgoodverhaal vol humor en sympathieke personages, met een heerlijk Brits tintje. Voor lezers van Jenny Colgan, Jackie van Laren en Marijke Vos.

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Hilde Veeren
  • UitgeverijXander Uitgevers B.V.
  • ImprintXander Uitgevers B.V.

Reviews

Duinroos (Paperback)
5.0
van de 5
Op basis van 1 review

Een heerlijke, originele en enorm leuke feelgood. Het is echt enorm levendig geschreven waardoor je je helemaal in Somerset waant met Molly. Bij het lezen van dit boek zal je ongetwijfeld genieten!

Kim Coenen op 4 jul 2023

Andere delen uit de serie Cottage aan zee

isbn-9789401620789_front_cover
20,99

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis