Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

Haar laatste woorden (E-book)

Linda Green | Nederlands | 269 pagina's
10,99

Direct beschikbaar

Bestel nu en begin gelijk met lezen (24/7)

Veilig betalen met:

Een ijzingwekkende psychologische thriller over het verwoestende effect van lang bewaarde geheimen

Voor de lezers van Alex Marwood en Gillian Flynn

Er zijn baby’s achter in de tuin. Zorg goed voor mijn baby’s.

Vlak voor Betty sterft, vraagt ze haar kleindochter Nicola om goed voor haar baby’s te zorgen. In eerste instantie denkt Nicola dat Betty het over de beeldjes heeft die achter in de tuin staan. Maar als haar dochter tijdens het spelen een botje vindt, schakelt ze de politie in.

Terwijl het onderzoek in volle gang is, doet men ook in de tuin van de buren een gruwelijke vondst. Langzaam wordt duidelijk dat deze keurig onderhouden achtertuinen al jaren een verschrikkelijk geheim verbergen. En dat iemand tot alles in staat is om te voorkomen dat de waarheid aan het licht komt.


De pers over Ik tel tot tien

‘De spanning en emotie zijn voelbaar op elke pagina. Een echte pageturner.’ The Telegraph

‘Een snoeihard verhaal met zoveel opgebouwde spanning dat je je moet beheersen om niet even de laatste pagina te lezen.’ NBD Biblion

‘De spanning is ondraaglijk en dan moet de twist nog komen. Een veel te realistisch verhaal waar ouders niet van zullen kunnen slapen.’ Sunday Mirror

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Linda Green
  • Vertaler(s)Yolande Ligterink
  • UitgeverijMeulenhoff Boekerij B.V.
  • ImprintBoekerij

Reviews

Haar laatste woorden (E-book)
Schrijf als eerste een review!