Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

Een klein gebaar (E-book)

De grootste verandering begint met het kleinste gebaar. Als Libby een vrouw die na een ongeluk haar geheugen kwijt is een kamer in het familiehotel aanbiedt, zet dat meer in gang dan ze kon voorzien…

Lucy Dillon | Nederlands | 371 pagina's
Kies je product:
9,99

Direct beschikbaar

Bestel nu en begin gelijk met lezen (24/7)

Veilig betalen met:

‘Een klein gebaar’ is een warme en meeslepende roman van Lucy Dillon, voor de lezers van Jojo Moyes en Santa Montefiore.

Libby en haar man Jason hebben hun huis in Londen vaarwel gezegd om het hotel van zijn ouders uit het slop te halen. Ze hebben grootse ideeën over hoe ze het gaan aanpakken: ruime, luxueuze kamers en badkamers, en zij als het team achter de schermen. Maar de zaken gaan beslist niet zoals gepland, niet met de verbouwing en niet met de samenwerking tussen Libby en Jason zelf.

Dan wordt een onbekende vrouw voor hun deur aangereden. Door het ongeluk weet zij niet meer wie ze is of waarom ze daar was – de enige aanwijzing die het ziekenhuispersoneel kan vinden over haar identiteit is een kaartje in haar broekzak met daarop de naam en het adres van het hotel. Als Libby de vrouw een kamer in het hotel aanbiedt om te herstellen, kan ze niet voorzien wat voor lawine aan gebeurtenissen ze daarmee in gang zet…

Lucy Dillon schreef eerder ‘Honderd stukjes van mij’, en ‘Een klein gebaar’ is haar tweede boek over de vrouwen van Longhampton. Bestsellerauteur Jojo Moyes zei over de boeken van Lucy Dillon: ‘Bitterzoet en hartverwarmend.’

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Lucy Dillon
  • UitgeverijVBK|Media
  • ImprintDe Fontein Romans & Spanning

Reviews

Een klein gebaar (E-book)
Schrijf als eerste een review!