Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

Knockemout 1 - Things we never got over (Paperback)

Bebaarde bad boy meets gevluchte bruid. Wat kan er misgaan? ‘Things we never got over’ van Lucy Score is een verslavende feelgoodroman voor fans van Colleen Hoover en Rebecca Yarros.

Lucy Score | Nederlands | 576 pagina's
Kies je product:
22,50

Op voorraad

Binnen één werkdag in huis

Veilig betalen met:

’Things we never got over’ is het verrassende eerste deel in de Knockemout-serie van Lucy Score.

Naomi heeft een slechte dag. Ze is haar eigen bruiloft ontvlucht, wordt bedrogen door haar onsympathieke en beruchte tweelingzus en krijgt plotseling de zorg voor een nichtje van wie ze niet eens wist dat ze bestond. Bad Boy Knox heeft geen plaats voor drama in zijn leven, maar een knappe vreemdelinge zet alles op z’n kop. Haar leven implodeert recht voor zijn neus en hij besluit haar te helpen. Zodra ze alles weer op de rit heeft, kan hij terugkeren naar zijn eigen, rustige leven. Tenminste, dat was het plan…

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Lucy Score
  • Vertaler(s)Jacodine van de Velde
  • UitgeverijVBK|Media
  • ImprintZ&K

Reviews

Things we never got over (Paperback)
5.0
van de 5
Op basis van 1 review

Een heerlijke, levendige en vlot geschreven feelgood met een mooie verhaallijn en de nodige diepgang. Met haar heerlijke humor weet Lucy Score ervoor te zorgen dat het verhaal niet te zwaar wordt.

Kim Coenen op 6 okt 2023

Andere delen uit de serie Knockemout