Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

De laatste dans (E-book)

De laatste dans' van Sara Manning speelt zich af tegen de achtergrond van de Tweede Wereldoorlog. Een roman voor fans van Jojo Moyes en Diney Costeloe.

Sarra Manning | Nederlands | 402 pagina's
9,99

Direct beschikbaar

Bestel nu en begin gelijk met lezen (24/7)

Veilig betalen met:

'De laatste dans' van Sara Manning is prachtige roman tegen de achtergrond van de Tweede Wereldoorlog.

Londen, 1943. Rose is 17 als ze het verstikkende plattelandsleven en haar middenklasse ouders achter zich laat en de trein naar Londen neemt. Daar verliest ze haar hart aan Phil, een Amerikaanse piloot, maar voor het einde van de oorlog zal ze nog meer verliezen...

Las Vega, nu. Jane had bijna haar doelen bereikt: een rijke man, een leven in de hoogtste kringen, en dat vóór haar 27ste. Bíjna. Nu staat ze hier, in de steek gelaten, in haar bruidsjurk. Dan loopt ze Leo tegen het lijf, en in een opwelling trouwen ze. Het fortuin van zijn oudtante lijkt een mooie bonus...

Voor de fans van Santa Montefiore en Jojo Moyes.

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Sarra Manning
  • Vertaler(s)Marjet Schumacher
  • UitgeverijVBK|Media
  • ImprintDe Fontein Romans & Spanning

Reviews

De laatste dans (E-book)
Schrijf als eerste een review!