Boekenwereld.com
Gratis verzending vanaf € 19,95
Vandaag voor 22:00 besteld, morgen in huis

Het bloemeneiland 1 (E-book)

Een onverwachte erfenis zet het leven van Sylvia op zijn kop

Tabea Bach | Nederlands | 226 pagina's
Kies je product:
9,99

Direct beschikbaar

Bestel nu en begin gelijk met lezen (24/7)

Veilig betalen met:

Een meeslepende roman over een erfenis, een liefde en een bloemenkwekerij in Bretagne.

Sylvia heeft een druk leven en een schijnbaar perfect huwelijk, maar toch knaagt er iets. Wanneer ze een bloemeneiland aan de Franse kust erft, is ze blij met de afleiding. Maar wanneer ze het eiland bezoekt, hoort ze dat haar man het achter haar rug om al te koop heeft gezet. In de bloemenkwekerij moet dan ook niemand iets hebben van de nieuwe erfgename, en Sylvia verbergt haar identiteit. Ze wordt al snel verliefd op het eiland. Maar als ze ook gevoelens krijgt voor Maël, die als bloemenkweker op het eiland werkt, wordt het pas echt ingewikkeld...

Het bloemeneiland is het eerste deel in een nieuwe romance serie, voor de lezers van Santa Montefiore en Nora Roberts. In Duitsland werden al meer dan een half miljoen exemplaren verkocht.

'Een prachtige, gevoelige liefdesroman. Perfect voor een ontspannen leesavond.' Brigitte Magazine

'Meeslepend verteld. Ik kon het niet wegleggen en verheug me op het volgende deel.' Lovelybooks.de

Lees alvast een fragment van het boek:Inkijkexemplaar

Specificaties

Betrokkenen

  • Auteur(s)Tabea Bach
  • Vertaler(s)Bonella Van Beusekom
  • UitgeverijPark Uitgevers
  • ImprintOceaan

Reviews

Het bloemeneiland (E-book)
Schrijf als eerste een review!

Andere delen uit de serie Het bloemeneiland